E-Porady Prawne

E-Porady Prawne

Nie musisz wychodzić z domu, aby uzyskać poradę prawną. Kancelaria oferuje Państwu możliwość skorzystania z porad prawnych udzielanych za pośrednictwem internetu (e-porada).

Jak skorzystać z E-Porad?

Celem uzyskania porady lub usługi prawnej za pośrednictwem internetu, należy wypełnić poniższy formularz opisując problem oraz wskazując konkretne oczekiwania, a także załączając posiadane przez Państwa skany dokumentów związanych ze sprawą.

 

W ciągu 12 godzin Kancelaria prześle informację zwrotną potwierdzającą otrzymanie zgłoszenia, a w ciągu 48 godzin od dnia otrzymania zgłoszenia Kancelaria wyśle na Państwa adres e-mail wycenę porady lub usługi, wraz z przewidywanym terminem jej realizacji.

W przypadku nieotrzymania maila od Kancelarii potwierdzającego, że otrzymała zgłoszenie proszę o kontakt telefoniczny pod nr 733 340 113.

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje – sama wycena usługi jest bezpłatna.

W przypadku akceptacji przez Państwa wyceny Kancelarii, należy dokonać wpłaty wynagrodzenia na wskazany poniżej numer konta bankowego. Po zaksięgowaniu wymaganej płatności na koncie Kancelarii, usługa zacznie być realizowana.

Dokonanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Kancelarii bądź złożenie zapytania bezpośrednio na adres e-mail Kancelarii uznaje się jednocześnie za oświadczenie Klienta o zapoznaniu się z regulaminem dostępnym poniżej oraz jego zaakceptowaniem.

 

Przekazane do Kancelarii informacje objęte są tajemnicą zawodową.

 

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRAWNYCH ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU

Płatność

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Brodziak-Grzyb
ul. Dąbrowskiego 26 lokal 1
42-202 Częstochowa

Numer konta mBank:
67 1140 2004 0000 3302 7698 0279


Kancelaria nie udziela bezpłatnych porad prawnych.

[recaptcha]

E-porady
Oceń
Zadzwoń
Nawiguj